با ما همراه باشید

مهدیشهر

۴۰ هزار ماسک در مهدی‌شهر تولید و توزیع‌شد

منتشر شده

در

به گزارش خبرنگار مهر، هدی ناظمی ظهر پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری مهدی‌شهر به صورت ویدئوکنفرانس ضمن ارائه گزارش از فعالیت‌های صورت گرفته این سازمان در این شهرستان بابیان اینکه از ابتدای سال جاری ۴۰ هزار ماسک در مهدی‌شهر تولید و توزیع‌شده است، ابراز داشت: مرکز اقامتی بهبودی میان‌مدت آوای آرامش با همکاری انجمن توسعه و آبادانی شهرستان این ماسک‌ها را تهیه و در اختیار عموم قراردادند.

وی ضمن بیان اینکه به مناسبت یلدا ۳۰ بسته معیشت به بهبودیافتگان نیز داده‌شده است، افزود: هدف از این اقدام رفع بخش کوچکی از مشکلات اقشار آسیب‌دیده و به‌تبع آن کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

رئیس اداره بهزیستی مهدی‌شهر بابیان اینکه کمک‌های خیران می‌تواند در این راه بسیار مؤثر باشد، ابراز داشت: معتقدیم با بهره‌گیری از ظرفیت موجود در این شهرستان می‌توان در شرایطی که کرونا باعث آسیب به اقشار کم‌درآمد شده است قدمی برداشت.

ناظمی بابیان اینکه مراکز بازپروری و کمپ‌های ترک اعتیاد برای بازگرداندن سلامت افراد آسیب‌دیده راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا، مرکز اقامتی بهبودی میان‌مدت آوای آرامش شهرستان مهدی‌شهر تلاش کرد تا بتواند با تهیه بسته‌های بهداشتی و معیشت و غیره اقدامات مؤثری را در پیشگیری از کرونا داشته باشد.

وی بابیان اینکه ۱۵ بسته حمایتی نیز با کمک مشارکت‌های مردمی بین توان‌خواهان به مناسبت یلدا توزیع‌شده است، افزود: همراهی مؤسسات و مراکز غیردولتی تحت نظارت در این امر شایان تقدیر است که امیدواریم در ادامه این روند سایر خیران نیز به این همکاری‌ها ملحق شوند.

مهدیشهر

سیل و آبگرفتگی در ورودی روستای تاش شاهرود

منتشر شده

در

بارش باران در شرق استان سمنان، موجب آبگرفتگی در کیلومتر ۱۶۸ محور شاهرود به گرگان در فرعی تاش شد که با کمک نیروهای هلال احمر مسیر بازگشایی شد.

 مظفر محمد خانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: با دریافت گزارش مبنی بر جاری شدن سیل و آبگرفتگی در کیلومتر ۱۶۸ محور شاهرود به گرگان در فرعی تاش، نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

او افزود: مسیر دسترسی به آن ۲ ساعت و نیم مسدود بود که با تلاش عوامل امداد و نجات بازگشایی شد.

ادامه مطلب

مهدیشهر

سه حادثه با چهار مصدوم در سمنان

منتشر شده

در

در سه حادثه واژگونی موتور سیکلت و پراید و سقوط از ارتفاع ، دو نفر مصدوم شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: در واژگونی  موتور سیکلت 26 محور در کیلومتر ۳۵ شاهرود به آزاد شهر، در فرعی جنگل ابر ، دو نفر   مصدوم شدند.

وی هم چنین .فت: با واژگونی یک دستگاه پراید در کیلومتر ۱۸ محور دامغان به فولادمحله نیز یک نفر مصدوم شد.
وی هم چنین از نجات  از سقوط از ارتفاع  در منطقه قطری حوالی قطار چشمه خبر داد.

مظفر محمدخانی افزود: امدادگران هلال احمر و تکنسین‌های اورژانس مصدومان را به بیمارستان منتقل کردند.

ادامه مطلب

مهدیشهر

فهرست کامل رنگ بندی شهر‌های استان کشور اعلام شد

منتشر شده

در

فهرست کامل رنگ بندی شهر‌های استان کشور اعلام شد

 

زرد آرادان سمنان
نارنجی دامغان سمنان
زرد سرخه سمنان
قرمز سمنان سمنان
نارنجی شاهرود سمنان
قرمز گرمسار سمنان
نارنجی مهدی شهر سمنان
زرد میامی سمنان

ادامه مطلب

برترین ها